Dashurohet Jonida Vokshi: E kam zemrën plot!

Dashurohet Jonida Vokshi: E kam zemrën plot!
Loading...

Madje, ishte përfolur që Jonida është në lidhje me reperin kosovar Capital T, të cilën gjë e kishte mohuar, lajmi.net.

Moderatorja ka qenë e ftuar në një intervistë për ‘Thumb’ ku foli më shumë rreth jetës private.

Jonida ka pranuar se është shumë e dashuruar, duke mos dhënë shumë detaje nëse është apo jo një person në zemrën e saj, ajo tha “Zemrën e kam plot”.

Por, Jonida foli në lidhje me dasmën dhe shtoi  “Nuk jam për dasmë tradicionale”, megjithatë nuk dha detaje nëse ka diçka më shumë në këtë drejtim. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar