David Beckham, arsyeja pas trupit të Nicole Scherzinger!

David Beckham, arsyeja pas trupit të Nicole Scherzinger!
Loading...

Ish-pjesëtarja e grupit “Pussycat Doll”, Nicole Scherzinger, zbuloi se për të mbajtur trupin gjithnjë në formë e për të qenë sa më seksi i falet disa seancave rigoroze bashkë me ish-lojtarin e kombëtares së Anglisë,  David Beckham, 42-vjeç.

“Kam bërë seanca “SoulCycle” me David në Los Angeles, sepse kishim të njëjtët mësues atje,” tha Scherzinger, 39-vjeçe.

Këngëtarja e famshme pati për disa kohë një lidhje me kampionin e Formula 1, Levis Hamilton dhe bëri bujë një vit më parë kur u kap e dehur nën shoqërinë e ish-lojtarit me origjinë shqiptare, Pajtim Kasami, në ishujt grekë gjatë pushimeve.

13 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar