Demi Rose ‘tërbon’ me të kuqe

Demi Rose ‘tërbon’ me të kuqe
Loading...

Daljet e saj në tapetin e kuq tërheqin gjithmonë vëmendjen e fotografëve. Dhe Demi Rose edhe një herë i bëri të gjithë sytë të kthehen drejt saj teksa u shfaq e veshur me një fustan të kuq me një dekolte të hapur dhe një të çarë që i shkonte deri në pjesën e sipërme të kofshëve në eventin Beauty Awards, në Londër.

Modelja 22-vjeçare dukej e mrekullueshme me fustanin që i nxirrte më së miri në pah asetet e saj më të mira.

29 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar