Dhunohet arbitri në derbin Përmeti-Këlcyra (Video)

Dhunohet arbitri në derbin Përmeti-Këlcyra (Video)
Loading...

Dhuna ndaj arbitrave është rikthyer këtë javë sërish në futbollin shqiptar, teksa viktima ka rënë arbitri i kolegjiumit të Fierit, Alvi Paço.

Ky i fundit ishte ngarkuar të drejtojë ndeshjen derbi Përmeti-Këlcyra, ndërsa pas një 11-metërshi të akorduar për vendasit, është sulmuar dhe dhunuar në grup nga lojtarët e Këlcyrës.

10 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

 

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar