Dikur ishte shoqe me Tunën e sot nuk flasin mes vete mirëpo Besa habitë me deklaratën për të

Dikur ishte shoqe me Tunën e sot nuk flasin mes vete mirëpo Besa habitë me deklaratën për të
Loading...

Por, më pas, Tuna dhe Besa Gashi nuk kanë pasur asnjë kontakt, duke lënë në gjysmë shoqërinë e tyre, shkruan lajmi.net

Besa ka qenë pjesë e rubrikës ‘Kë Zgjedh?!’ në emisionin ‘Mirage’.

E një nga personazhet ka qenë edhe Tuna. Se çka tha Besa për Tunën, kuptojeni  në minutën e 2:25 të videos më poshtë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar