Djali nga Hasi grushton tre londinezë, pastaj i nxjerr nga makina dhe i shkelmon

Djali nga Hasi grushton tre londinezë, pastaj i nxjerr nga makina dhe i shkelmon
Loading...

Personi i dhunshë m rezulton të jetë nga Hasi. Dhe kjo më shumë forcohet kur komentues të shumtë kanë komentuar në kë të video.

I riu shihet teksa ndalon një makinë dhe aty i gjuan me grushte shoferit, pastaj ai merret me pasagjerin që del nga makina dhe e sulmon me shkelma.

Motivet e sherrit ende nuk dihen, pë r më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

// <![CDATA[
{"videoid": "1122092", "sid":"4"}
// ]]>

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar