Djaloshi në foto sot është reper i njohur

Djaloshi në foto sot është reper i njohur
Loading...

Një fotografi e tillë nga fëmijëria duket se ka ngjallur nostalgji tek reperi Lumi B, shkruan lajmi.net.

Reperi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një fotografi të shkrepur shumë vite më parë, në të cilën shihet krejt ndryshe prej tani.

Në atë imazh, Lumi shihet duke luajtur futboll bashkë me shokët, kurse mbishkrimi që i kishte lënë fotografisë ishte “LumiiRi….”.

Kujtojmë që Lumi B është në mesin e reperëve më të kërkuar, projekti i fundit i tij është “Simpatia” që e solli në duet me Dhurata Dorën, kënga është pritur shumë mirë dhe është shikuar mbi 17 milionë herë në kanalin YouTube. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar