Dje u mbajt kuvendi i Forumit Rinor i LR-PDSH dega e Çairit dhe e Butelit

Dje u mbajt kuvendi i Forumit Rinor i LR-PDSH dega e Çairit dhe e Butelit
Loading...

Dje, e shtunë më datë 15 Tetor u mbajt kuvendi i Forumit Rinor i LR-PDSH dega e Çairit dhe e Butelit.

Në Kuvend prezent ishin Kryetari degës së Çairit Rizvan Bela kryesia e ngushte, Kryetari i Shtabit Zgjedhor të Butelit Bejtush Gashi, antari i kryesis qendrore z.Arban Balliu Kryetar i departamentit i shendetsisë dr.Bekim Tateshi Sekretarja e Asamblesë së Gruas Arlinda Mehmetaj, nënkryetari Dukagjin Osmani, sekretari i përgjithshëm Arben Taravari dhe kryetari i partisë Ziadin Sela. Kuvendi zgjodhi delegatet per konferencen rinore nga keto dy dege!/rrugadrejt

14729280_1795984387312585_171608955376880249_n 14666197_1795984420645915_9060083379098998941_n 14702241_1795984433979247_5777227206676997949_n 14650114_1795984453979245_246617225038079020_n

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar