(DOKUMENT) Ja gënjeshtra e Bilall Kasamit, thotë nuk shkarkova askend ndërsa i del rrena në shesh!

(DOKUMENT) Ja gënjeshtra e Bilall Kasamit, thotë nuk shkarkova askend ndërsa i del rrena në shesh!
Loading...

Gjatë emisionit “Click Plus” në TV21, i ftuar ishte i shkarkuari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami i cili gjatë pyetjes që parashtroi gazetari kundrejt tij se : A ka shkarkuar ndonjërin nga partia?, Kasami i përgjigjet se nuk ka shkarkuar askend deri në këtë moment, ndërsa në moment gazetari ia shpalos gënjeshtrat, duke nxjerr dokumentet e shkarkimit nga pozita të Afrim Gashit dhe Zejd Rexhepit, të cilët me vendim i ka shkarkuar dy ditë para mbledhjes së Këshillit Qendror.

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar