Drake i ‘jep duart’ Bella Hadid me një mesazh

Drake i ‘jep duart’ Bella Hadid me një mesazh
Loading...

Pak ditë më parë ajo shkëlqeu në shfaqjen madhështore të Victoria’s Secret në Shangai, Kinë dhe bëri çmos që të kthehej në kohë për të festuar Ditën e Falënderimeve me familjen e saj.

Modelja e suksesshme duket se nuk kishte pasur probleme mbiushqyerje me gjel deti teka ka pozuar e veshur me bikini një ditë më parë, duke treguar barku e sheshtë dhe format e tonifikuara.

21-vjeçarja u përfol së fundmi se ishte lidhur sërish me ish të dashurin e saj The Weeknd, menjëherë pasi ky i fundit u nda nga Selena Gomez. Ndërkohë, sipas njeh burimi pranë modeles, këngëtari i njohur Drake, me të cilin ajo kishte një histori që nga vera e këtij viti, i ka ‘dhënë duart’ vetëm me një mesazh në telefon.

25 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar