Dua dhe Paul në kulmin e dashurisë, ja çfarë bëjnë për njëri-tjetrin

Dua dhe Paul në kulmin e dashurisë, ja çfarë bëjnë për njëri-tjetrin
Loading...

Pas publikimit të këngës së fundit “New Rules”, Dua Lipa ka qenë pjesë e turneut të Coldplay, shkruan lajmi.net.

Përvçe kësaj, ajo ishte e pranishme me koncerte në vende të ndryshme të botës, kurse së fundi po qëndron në Amerikë bashkë me të dashurin e saj, Paul Klein.

Çifti po shijojnë momente të paharruara pranë njëri-tjetrit dhe nuk ngurrojnë që disa prej momenteve më të bukura t’i ndajnë edhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Në një fotografi të njëjtë që kanë postuar Dua dhe Paul në profilet e tyre në Instagram, ata kanë bërë dedikime dashurie.

“Hëna dhe yjet”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi, që do të thotë ajo çfarë nënkupton i dashuri për të, ndërsa Paul ka shkruar “Personi im më i preferuar në botë”. /Lajmi.net/

Moon n stars

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

favorite person in the world

A post shared by paul klein (@pauljasonklein) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar