Dua Lipa shan Donald Trumpin: ‘Të q**sha…!’

Dua Lipa shan Donald Trumpin: ‘Të q**sha…!’
Loading...

Siç duket filozofia politike dhe personaliteti i kandidatit presidencial të Shteteve të Bashkuara Amerikës, nuk i pëlqen aspak këngëtares shqiptare tashmë me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo këtë pakënaqësi e ka shprehur nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Twitter’

“Fuck Trump” (“Të q**sha Trumpin”), ka shkruar Dua, ndërsa përkrah këtij postimi ka marrë komente pozitive, duke i thënë se kjo është një arsye më shumë, pse duhet ta duan këngëtaren bukuroshe.

dua_lipa_shan_trumpin1476647291

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar