Dush i ftohtë për Bilall Kasamin në Likovë: Ish ushtari UÇK-së dhe aktivist i BESËS pyet Kasamin për sa na shite?

Dush i ftohtë për Bilall Kasamin në Likovë: Ish ushtari UÇK-së dhe aktivist i BESËS pyet Kasamin për sa na shite?
Loading...

Ish kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ka qëndruar sonte në Likovë për të dëshmuar se gjoja e kontrollon strukturën partiake. Mirëpo edhe pse ka qenë i siguruar nga shumë persona, ai ka kaluar keq në këtë “piknik”.

Kasamit natën ia ka prishur një ish ushtar i UCK-së, i cili e ka akuzuar Kasamin për tradhti. ” Si nuk ju erdhi turp ta tradhtoni Besën e popullit”, e ka pyetur ish ushtari Kasamin dhe shoqeruesit e tij.

Thuhet se në takim ka pasur jo më shumë se 5 veta nga Komuna e Likovës. 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar