E gjetën macen të ngrirë, por më pas u befasuan

E gjetën macen të ngrirë, por më pas u befasuan
Loading...

Ata nuk menduan se do të mbijetonte, mirëpo u befasuan në mënyrë të këndshme, shkruan lajmi.net

Ata po luanin në borë kur djaloshi gjeti macen. Sytë i kishte plotësisht të zinj dhe menduan se do të ngordhte. Babai i djaloshit u mundua për një orë të plotë ta ngrohte macen, derisa iu kthye frymëmarrja, pastaj deri në mbrëmje ajo ishte në gjendje të ecë vet.

Familja e adoptoi macen dhe u përkujdesën për të.

Shikojeni videon. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar