E turpshme: De Rossi e qëlloi me shuplakë në fytyrë lojtarin e Genoas

E turpshme: De Rossi e qëlloi me shuplakë në fytyrë lojtarin e Genoas
Loading...

Disa minuta të pjesës së dytë, Roma i zhvilloi me një lojtar më pak në terren, pasi mesfushori Daniele De Rossi u ndëshkua me karton të kuq.

De Rossi u ndëshkua me karton të kuq, pasi qëlloi me shuplakë në fytyrë një lojtar të Genoas.

Ky gjest i tij, vjen pak ditë pas heroizmit që tregoi duke refuzuar të futej në lojë në sfidën mes Italisë dhe Suedisë, duke i kërkuar trajneri Ventura që në lojë të inkuadrohen sulmues, e ku pati propozuar Insignen./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar