E turpshme: Messit i anulohet goli i rregullt

E turpshme: Messit i anulohet goli i rregullt
Loading...

Teknologjia VAR duhet të pranohet edhe në La Liga.

Mungesa e VAR e ka penalizuar Barcelonën dhe Lionel Messin.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar