Edhe një baladë dashurie nga Ermal Fejzullahu

Edhe një baladë dashurie nga Ermal Fejzullahu
Loading...

Një këngë të re e ka paralajmëruar edhe këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka bërë të ditur se shumë shpejt do të  publikohet një projekt i ri që është i zhanrit baladë dhe kënga do të jetë e shoqëruar me videoklip.

Në Insta-Story, këngëtari ka shkëputur një skenë nga videoklipi i ri dhe përmes saj kuptohet që kënga do të ketë temë dashurinë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Ermal Fejzullahu është “VIP”, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me KAOS dhe u pëlqye shumë nga publiku. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar