Edhe pse doli nga Babastars, ky është ndikimi i Albert Krasniqit në grup

Edhe pse doli nga Babastars, ky është ndikimi i Albert Krasniqit në grup
Loading...

Por, Albert Krasniqi pati ngritur zërin tek lideri i këtij grupi për padrejtësitë që po iu bëhen Cozmanit, Skivit e Onatit sa i përket datave të koncerteve, shkruan lajmi.net

Alberti pati publikuar bisedën me Getoarin, duke e bërë publike krizën që u thellua ky label.

Më pas, Alberti doli nga grupi dhe për këtë gjë, atij iu hakmorën dhe ia hakuan Instagramin.

Sido që të jetë, te grupi, Alberti edhe pas ndarjes pati ndikim të madh. Duke qenë se e ngriti zërin për koncerte, Geti ka publikuar një fotografi ku shihe se edhe Cozmanin do e ketë me vete në koncert.

Edhe pse jashtë, fjala Albertit pati peshën e vet për Cozmanin dhe Skivin, an ipse këta të fundit ia kthyen shpinën./Lajmi.net/

screenshot_6

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar