Edhe Uma Thurman viktimë e ngacmimeve seksuale të Harvey

Edhe Uma Thurman viktimë e ngacmimeve seksuale të Harvey
Loading...

Ka ndarë në profilin e saj në Instagram një foto nga filmi Kill Bill, që e bëri një nga aktoret më të famshme të Holliviudit, i prodhuar nga ish-manjati i kinemasë Harvey Weinstein.

Kështu, disa javë pas skandalit të abuzimeve seksuale që përfshiu Hollivudin, Uma Thurman iu bashkua hapur listës së gjatë të kolegeve të saj që akuzojnë Weinstein për abuzim seksual. Postimi që shoqëron foton e hedhur nga aktorja nuk lë asnjë pikë dyshimi për këtë.

Thashë se kam qenë mjaft e nxehur së fundmi, dhe kjo për disa arsye, nëse nuk mund ta shihni nga fytyra ime. Mendoj se është shumë e rëndësishme të keni kohën tuaj, të jeni të drejtë, të saktë kështu që…. Gëzuar ditën e Falenderimeve të gjithëve (përveç teje Harvey dhe komplotistëve të tu, jam e lumtur që po ikni ngadalë, meritoni një agoni të ngadaltë), qëndroni me mua”.

24 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar