Ekskluzive: Dyshja Fero dhe Mozzik sjellin këngë të përbashkët

Ekskluzive: Dyshja Fero dhe Mozzik sjellin këngë të përbashkët
Loading...

Në intervistën e tij, reperi tregoi për detaje lidhur me projektin e tij të fundit “A pe din qysh”si dhe foli për raportet me reperët e tjerë.

Ndër të tjera, ai ekskluzivisht për “Mirage” zbuloi se po sjell një këngë të përbashkët me reperin Mozzik.

Dyshja nga “On Records” po sjellin projekt të përbashkët, e detaje nga ky bashkëpunim i zbuloi Fero.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe nga minuta 9:28 mund të kuptoni më shumë rreth kësaj kënge. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar