Ekskluzive: Mësohet gjinia e fëmijës që po presin Albani dhe Fjolla

Ekskluzive: Mësohet gjinia e fëmijës që po presin Albani dhe Fjolla
Loading...

Në intervistën e tij, Albani tregoi se si shkoi sezona e dasmave, foli për solo-projektin e fundit “Vonë” si dhe për projektet e tjera rreth të cilave po punon këto ditë.

Ndër të tjera, ai ka folur edhe për jetën e tij private, meqë rast ekskluzivisht për “Mirage”, Albani ka zbuluar gjininë e fëmijës që ai dhe bashkëshortja e tij, Fjolla po presin.

Madje, Albani tregoi edhe a kanë menduar se si ta quajnë foshnjën e dytë që vjen shumë shpejt në jetë.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 3:57 dhe mësoni se cila është gjinia e foshnjës së dytë të Alban Mehmetit. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar