EKSKLUZIVE/ Zaev rrezikon të helmohet sonte në Tetovë

EKSKLUZIVE/ Zaev rrezikon të helmohet sonte në Tetovë
Loading...

Kryeministri Zoran Zaev ka paralajmëruar se sonte do vije në Tetovë dhe të pijë kafe me Ali Ahmetin. Por ky takim mund të shëndrrohet në fatkeqësi marrë parasysh se në tetovë uji doli të jetë i helmuar dhe me shije të ndryshme falë dështimit të punës së Teuta Arifit me ujësjellësin. Me deklaratë doli edhe instituti i shëndetit publik ku tha se tetovarëve nuk ju rekomandojnë ta konsumojnë ujin për pije. Nëse Zaev provon të pijë kafe me ujin e Teuta Arifit kjo rrezikon ti kushtojë me jetë atij.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar