EKSLUZIVE/ Zgjedhje të parakohoshme në Turqi me 24 qershor 2018

EKSLUZIVE/ Zgjedhje të parakohoshme në Turqi me 24 qershor 2018
Loading...

ANKARA (AA) – Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se zgjedhjet e parakohshme presidenciale dhe parlamentare do të mbahen më 24 qershor.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar