Emina Cunmulaj përsëri nënë, tregon barkun e fryrë

Emina Cunmulaj përsëri nënë, tregon barkun e fryrë
Loading...

Ajo ka treguar se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë, pas lindjes së Ellas, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila njihet per linjat perfekte deri tani nuk është vërejtur se është shtatzënë, derisa kishte vendosur ta bëjë vetë publik këtë lajm.

Emina ka publikuar një portret familjar në të cilin shihet bashkë me bashkëshortin e saj, Sam Nazarian dhe vajzën Ella Faria.

“Familja jonë po rritet”, ka shkruar Emina mbi fotografinë në të cilën shfaqet me barkun e rrumbullakosur. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar