Emocionuese! Në 7 mujorin e vdekjes, Stresi kujton personin që e quante ‘vëlla’

Emocionuese! Në 7 mujorin e vdekjes, Stresi kujton personin që e quante ‘vëlla’
Loading...

7 muaj më parë, reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi humbi një person të afërt familjar, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për djalin e axhës së tij, Gojartin, vdekja e të cilit e kishte lënduar thellë reperin dhe disa herë edhe i kishte dedikuar fjalë vërtetë prekëse.

Në 7 mujorin e vdekjes së Gojartit, Stresi kishte shkuar tek varri i tij dhe me dhembje e kujton atë duke ia puthur varrin.

“Sot 7 Muaj Pa Ty Gjaku Im”, ka shkruar reperi mbi fotografi, ndërsa pranoi edhe mesazhe të tjera ngushëlluese nga ndjekësit në Instagram. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar