Enca Haxhia me projekt të ri muzikor?

Enca Haxhia me projekt të ri muzikor?
Loading...

Përveç pamjes së saj dhe lëvizjeve provocative që Enca gjithnjë i  bën ajo njihet edhe për sukseset me projekte muzikore, shkruan lajmi.net

Së fundmi ajo e ka publikuar një imazh ku shihet në studio e kjo na lë të kuptojmë se shumë shpejt do të vijë një projekt i ri muzikor nga ajo./Lajmi.net/

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar