Enca thumbon Gjikon për këngën ‘Papuqe Gucci’: Do të vjell….

Enca thumbon Gjikon për këngën ‘Papuqe Gucci’: Do të vjell….
Loading...

Në Instastory ajo ka shkruar se nëse do ta dëgjojë edhe një rep artist duke i kënduar markave si: Gucci dhe Louis do të vjellë, shkruan lajmi.net

E duke pasur parasysh se Gjiko së fundmi e ka publikuar këngën ‘Papuqe Gucci’ ky ishte një thumbim gati se i drejtpërdrejtë për të.

‘Papuqe Gucci’ ka arritur një numër të madh klikimesh dhe ka arritur të bëhet një këngë super hit pavarësisht se dikujt mund të mos i pëlqejë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar