Është në Amerikë por ja çka po ha Noizy

Është në Amerikë por ja çka po ha Noizy
Loading...

Madje, për Noizyn u fol se në këtë vend fansat e TBA ia prishën koncertin, shkruan lajmi.net

Mirëpo, si do që të jetë, kjo gjë nuk ia prishi disponimin dhe nuk ia humbi oreksin Noizyt.

Kjo se, ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se ndonëse është në SHBA, ai ha ushqim tradicional shqiptar për formën si përgatitet e që është fasule me mish viçi./Lajmi.net/

23998532_2430208297204657_1446430084_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar