Fansi e quajti ‘lopë’, ky është reagimi i Bleonës

Fansi e quajti ‘lopë’, ky është reagimi i Bleonës
Loading...
Bleona Qereti

Publikimi nga ana e këngëtares Bleona Qereti të procesit të ngrirjes së vezëve shkaktoi shumë zhurmë dhe përgjithësisht ofendime nga fansat.

Ndërkohë fansat akoma vazhdojnë duke e komentuar këtë video dhe duket se Bleona nuk ka ndërmend më të tolerojë.

Një komentues i shkruan: “Kështu ja u bënim edhe lopëve me gjilpër ngaqë ishin shumë busy me reklamat dhe aktivitetet ditore, prapë viç dilte”.

Këngëtarja nuk ia ka kursyer përgjigjen duke i shkruar: “Mirë lopëve o vëlla, po sat ëme çfarë gjilpëre i bënë që ke dal kaq k**?” /albeu.com/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar