Fazliu largohet nga posti i deputetit, do të punon në terren që PDSH të fiton bindshëm

Fazliu largohet nga posti i deputetit, do të punon në terren që PDSH të fiton bindshëm
Loading...

Shkup, 18 tetor – Ish deputeti i PDSH-së, Bekim Fazliu ka falenderuar gjithë anëtarët dhe simpatizantët e PDSH-së dhe sidomos kryetarin Menduh Thaçi për besimin e dhënë pa rezervë që me çdo kusht PDSH-ja të vazhdon rrugën për t’i artikuluar në mënyrë të drejtë platformën e vet për liri, drejtësi dhe barazi për të gjithë shqiptarët, njofton Zhurnal.

Ai përmes një postimi në Facebook thotë se nga dita e sotme nuk do të jetë më deputet, por kryetar i shtabit të PDSH-së në njësinë zgjedhore numër 1.

Më poshtë e keni postimin e plotë:

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar