Fëmija i gjen “pikën e dobët” qenit – shikoni reagimin e tij! (Video)

Fëmija i gjen “pikën e dobët” qenit – shikoni reagimin e tij! (Video)
Loading...

Ndërsa fëmija i vogël e ngacmon dhe e qëllon me dorë, ky qen e kthen gjithë situatën në lojë, duke krijuar një skenë vërtetë të veçantë.

Ai i dhuron përkëdheli dhe dashuri pafund të voglit, i cili shijon çdo moment pranë mikut me katër këmbë. Pamjet që gjeni më poshtë nuk janë për t’u humbur.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar