Festa e lojtarëve të Shkëndijës pas shpalljes kampion vjeshtor në Maqedoni

Festa e lojtarëve të Shkëndijës pas shpalljes kampion vjeshtor në Maqedoni
Loading...

Kuqezinjtë në xhiron e 17-të kanë mposhtur me rezultat të thellë 1:6 Renovan.

Kjo fitore, i shpall ata kampion vjeshtor në Maqedoni.

Pas 17 ndeshjeve, Shkëndija ka regjistruar 43 pikë, duke arritur 14 fitore, një barazim dhe dy humbje.

Pas ndeshjes, pati festë si në tribuna te tifozët, po ashtu edhe në zhveshtore te lojtarët.

Këta të fundit festuan me tupanë, për të dhuruar momente të paharruara./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar