Fjalët e para të Montellas pas shkarkimit janë shumë emocionuese

Fjalët e para të Montellas pas shkarkimit janë shumë emocionuese
Loading...

Vincenzo Montella shpreh keqardhje për shkarkimin.

Ai e pranon që ka gabuar, duke i uruar suksese Milanit në të ardhmen, përcjellë “Lajmi.net”.

“Të largohesh nga Milani dhemb shumë. Jam munduar të jap maksimumin tim për këtë klub, por pranoj vendimin e marrë. Dua të falënderoj lojtarët dhe tifozët për momentet e bukura që kaluam bashkë duke shpresuar që Milani do të arrijë në nivelet e larta ku i takon.

Është e dukshme që unë kam dështuar, por do vazhdoj të mbështes këto ngjyra”, ka shkruar Montella në postimin e tij në Instagram. /Lajmi.net/

montela1

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar