Fjalimi i plotë i kryetarit të Lëvizjes BESA, Afrim Gashi pas takimit të zhvilluar me Komesionerin e BE-së, Johannes Hahn

Fjalimi i plotë i kryetarit të Lëvizjes BESA, Afrim Gashi pas takimit të zhvilluar me Komesionerin e BE-së, Johannes Hahn
Loading...

Sot kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ka zhvilluar takim me komisionerin e BE-së, Johannes Hahn pas raportit të pastër që u prezantua dje nga Komisioni Europian. Në këtë takim, kryetari Gashi ka falënderuar komisionerin Johannes Hahn për raportin pozitiv dhe rekomandimin për fillimin e bisedimeve me Bashkimin Europian.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar