Formacionet zyrtare: Cagliari – Inter

Formacionet zyrtare: Cagliari – Inter
Loading...

‘Zikaltërit’ në kuadër të xhiros së 14-të janë mysafir të Cagliarit.

Ndeshja mes Cagliarit dhe Interit fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Cagliari:

Inter:

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar