Formacionet zyrtare: Genoa – Roma

Formacionet zyrtare: Genoa – Roma
Loading...

Genoa dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 15:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Genoa:

Roma: Alisson, Florenzi, Fazio, Jezus, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Perotti, El Shaarawy, Dzeko.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar