Formacionet zyrtare: Juventus – Crutone

Formacionet zyrtare: Juventus – Crutone
Loading...

‘Zonja e Vjetër’ në shtëpi pret Crutonen, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së 14-të.

Juventusit i duhet medoemos fitorja për ta ruajtur hapin me Interin dhe Napolin.

Formacionet zyrtare të ndeshjes:

Juventus: Buffon; Barzagli, Benatia, Howedes; Lichtsteiner, Matuidi, Marchisio, Alex Sandro; Dybala, Douglas Costa; Mandzukic.

Crotone: Cordaz; Sampirisi, Ceccherini, Ajeti, Pavlovic; Rohden, Mandragora, Barberis, Nalini; Budimir, Tonev.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar