Formacionet zyrtare: Koln – Arsenal

Formacionet zyrtare: Koln – Arsenal
Loading...

Kolni dhe Arsenali kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 19:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Koln: T Horn, Sorensen, Maroh, Jojic, Osako, Cordoba, Guirassy, Ozcan, Mere, J Horn, Klunter.

Arsenal: Ospina, Debuchy, Mertesacker, Holding, Elneny, Coquelin, Chambers, Maitland-Niles, Wilshere, Welbeck, Giroud.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar