Formacionet zyrtare: Milan – Austria V

Formacionet zyrtare: Milan – Austria V
Loading...

Rossonerët në kuadër të Ligës së Evropës në stadiumin ‘San Siro’, presin Austrinë e Vjenës.

Ndeshjes mes Milanit dhe Austrisë së Vjenës, fillon nga ora 21:05.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; Musacchio, Bonucci, Zapata; Borini, Kessié, Calhanoglu, Biglia, Rodriguez; André Silva, Cutrone.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar