Formacionet zyrtare: Real Madrid – Malaga

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Malaga
Loading...

Real Madrid dhe Malaga kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë.

“Los Blancos” nuk janë në formacionin më të mirë pasi paraqiten pa kapitenin Sergio Ramos, mesfushorin Luka Modric dhe sulmuesin Gareth Bale.

Dueli do të fillojë nga ora 16:15. /Lajmi.net/


Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar