Formacionet zyrtare: Skënderbeu – Dynamo Kiev

Formacionet zyrtare: Skënderbeu – Dynamo Kiev
Loading...

Skënderbeu i Korçës ka mundësi të rikthehet në garë për vendin e dytë në Ligën e Evropës.

Skuadra shqiptare, pret në ‘Elbasan Arena’ gjigantin ukrainas, Dynamo Kiev.

Ndeshjes mes Skënderbeut dhe Dynamo Kiev, fillon nga ora 21:05.

Formacionet zyrtare të kësaj ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar