Format e mrekullueshme trupore të Charlize Theron

Format e mrekullueshme trupore të Charlize Theron
Loading...

Gjatë këtyre javëve të fundit Charlize Theron ka qenë shumë e zënë me xhirimin e komedisë së saj Flarsky në Montreal. Pavarësisht kësaj, ajo ka mundur që festën e ditës së Falënderimeve ta kalojë me familjen e saj në Meksikë, duke shijuar ditën me diel.

Aktorja 42-vjeçare e çmimit Oscar  ka treguar format e mrekullueshme trupore me një bikini të zi. Siç duket ajo nuk e ka lënë pas dore palestrën sepse trupi duket shumë i bonifikuar. Charlize Theron ishte në plazhin e Los Cabos  me fëmijët e saj, Jackson,  5 vjeç dhe August, 2 vjeç.  

24 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar