Foto e rrallë e Enver Hoxhës me nipin, Ermalin

Foto e rrallë e Enver Hoxhës me nipin, Ermalin
Loading...

Është publikuar për herë të parë një foto e rrallë e ish-diktatorit Enver Hoxha me nipin e tij Ermalin, i cili ndodhet në burg për trafik droge.

Fotoja është publikuar këngëtarja Rezarta Shkurta, në profilin e saj në “Instagram”, e cila është edhe bashkëshortja e Ermal Hoxhës.

Shkurta ka kërkuar që fotografia të mos politizohet, pasi ajo është thjesht një kujtim familjar.

“16 Tetor Stërgjyshi dhe babi Heres .Ps: Ky nuk është një postim politik, këtë ja le të tjereve ta bejne! Por nje kujtim familjar… Ata qe nuk e kuptojne dhe thyejn rregullat ketu ne faqen time, “shtepine time” sigurisht qe do bllokohen!”, shkruan Rezarta.

screenshot-10-1476616798-7088210_1476640423-1613185

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar