(FOTO) FLAMURI I KOSOVËS NË TRIBUNAT E STADIUMIT TURK

(FOTO) FLAMURI I KOSOVËS NË TRIBUNAT E STADIUMIT TURK
Loading...

Të dielën në ligën e parë të Turqisë, janë ndeshur Trabzonspor dhe Akhisar Belediye.

Kjo ndeshje, e vlefshme për xhiron e shtatë, ka përfunduar me rezultat të barabartë, 0:0.

Por një detaj që është kapur në këtë ndeshje është prezenca e flamurit shtetëror të Kosovës, në tribunat e stadiumit ku është zhvilluar ndeshja, raporton Klan Kosova.

Fotografia është shpërndarë në rrjetin social Twitter.

flamuri-i-kosoves-768x576

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar