Fotoja e parë e Angelina-s me fëmijët pas ndarjes nga Brad

Fotoja e parë e Angelina-s me fëmijët pas ndarjes nga Brad
Loading...

I161019_142121_625610oTextTRMRMMGLPICT000102692062oAngelina Jolie është fotografuar për herë të parë që pas ndarjes nga Brad Pitt. Aktorja është parë me fëmijët e saj, Shiloh, Zahara, Maddox dhe binjakët Knox dhe Vivienne në Los Angeles.

Familja duket mjaft mirë, por raportohet se Angelina nuk ka pasur asnjë kontakt me ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt pas ndarjes. Prej 4 javësh ata nuk kanë pasur asnjë kontakt me njërin-tjetrin dhe duket se Angelina do të bëjë të pamundurën për të mbajtur fëmijët.

41-vjeçarja kërkon kujdestarinë e plotë të 6 fëmijëve, ndërsa 52-vjeçari Pitt kujdestarinë e përbashkët.

PAY-I161019_141953_620379oTextTRMRMMGLPICT000102692146oED PAY-PREMIUM-EXCLUSIVE-Angelina-Jolie-finally-emerges-with-her-whole-brood-and-brother-in-Los-AngelesPAY-PREMIUM-EXCLUSIVE-Angelina-Jolie-finally-emerges-with-her-whole-brood-and-brother-in-Los-Angeles (1) PAY-PREMIUM-EXCLUSIVE-Angelina-Jolie-finally-emerges-with-her-whole-brood-and-brother-in-Los-Angeles (2)20 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar