Gashi paralajmëron hyrjen e BESËS në Qeveri

Gashi paralajmëron hyrjen e BESËS në Qeveri
Loading...

Afrim Gashi, kryetar i Lëvizjes BESA, krahu i Shkupit, mbrëmë ka qenë në takime me anëtarë dhe simpatizantë në Kërçovë, ku ka paralajmëruar se së shpejti partia e tij do të mund të jetë pjesë e Qeverisë reformatore të kryeministrit Zoran Zaev.

“Kjo ndodhë pasi Maqedonia lëviz me sukses drejt strukturave euroatlantike dhe ky moment na bën më optimistë”, ka thënë Gashi.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar