Gashi sonte në Çair para tubimit madhështor: Sot kam marrë ofertë serioze për pjesëmarrje në qeveri

Gashi sonte në Çair para tubimit madhështor: Sot kam marrë ofertë serioze për pjesëmarrje në qeveri
Loading...

Sonte gjatë tubimit madhështor që kishte Lëvizja BESA -Çair, kryetari i BESËS, Afrim Gashi dha mesazhin e shumëpritur që këtë ditë u plasua në rrjetet sociale dhe portalet e ndryshme – se kryetari Gashi ka një sihariq për aktivistët e BESËS. Sihariqi dhe paralajmërimi që sonte e shpalosi kryetari i BESËS para aktivistëve të kësaj partie, ishte kjo: sot kam marrë ofertë serioze për pjesëmarrje në qeveri”, përfundoi kryetari i BESËS, Afrim Gashi. Nesër gjatë ditës pritet të del oferta konkrete që ka marr kryetari Gashi nga kryeministri i vendit, Zoran Zaev

 

 

 

 

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar