Genoa – Roma, gjyqtari duket se është i dehur

Genoa – Roma, gjyqtari duket se është i dehur
Loading...

Genoa dhe Roma po luajnë baras, 0:0.

Mysafirët kanë kërkuar penallti pas prekjes me dorë të vendësve në zonë, përcjellë “Lajmi.net”.

Megjithatë, gjyqtari heshti.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar