Gjendet profili i rrejshëm në Facebook në Strugë, Bekir Sulejman!

Gjendet profili i rrejshëm në Facebook në Strugë, Bekir Sulejman!
Loading...

Përgatitjet për zgjedhjet parlamentare më 11 dhjetor ka bërë që aktivistët e BDI-së të aktivizohen me profilet e rrejshme nëpër rrjetet sociale, duke ofenduar çfarëdo figure publike.

Tashmë profilet e rrejshme gjenden shpejtë nga një grup kompjuteristësh, dhe këtë gjë e kanë bërë për një profil i quajtur Bekir Sulejman, ku ky profil lidhet me emrin e Ramiz Merkos në Strugë, bashkëpunëtor i tij i ngushtë në bizneset private, sidomos në atë të UNS (Universitetit Ndërkombëtar të Strugës), me emrin Armend Kadrioski, tashmë me mbiemër Kadriu, është një ndër profilet që komenton shpesh në portalin në Strugë, strugalajm.com.

Shikoni më poshtë se si e mbron partinë e tij BDI./rrugadrejt.com

komente

screenshot_1

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar