Gjira i pyet fansat për një gjë, ata ia kthejnë në këtë formë

Gjira i pyet fansat për një gjë, ata ia kthejnë në këtë formë
Loading...

Por, këngëtarja Gjira Kajtazi përmes një statusi të hedhur në Facebook, ka bërë një pyetje lidhur me të ardhmen e saj në karrierën muzikore, shkruan lajmi.net

Në këtë status, ajo ka pyetur fansat se a i ka marrë malli për ndonjë këngë të re të saj.

E përgjigja tashmë dihet.

Gjithë fansat po e lusin Gjirën që të sjell këngë të reja dhe urojmë që ajo të plotësojë dëshirën e tyre./Lajmi.net/

screenshot_1

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar